Poletje je tukaj in z njim visoke temparature in vroče sonce. Morje, sonce in plaža. Seveda, vsak sanja o tem, da bo celo poletje preživel ob morju, vendar je za večino žal to precej nerealno.
Poletje ni čas samo za sproščanje ob morju, za tiste najbolj vztrajne, najbolj FREAK-e, pomeni normalno treniranje 😉
V Trening centru imamo za vse FREAK-e pripravljeno POSEBNO PONUDBO. V mesecu juliju in avgustu ti ponujamo enkratni obisk za samo 5 EUR.
Pri nas se lahko ohladite, preznojite in opravite odličen trening. Sami si lahko izberete tip treninga ali je to pol urni visoko intenzivni intervalni trening ali eno urni trening z utežmi. Mogoče 30 minut funkcionalnega treninga za trup, eno uro visoko intenzivnega kardio treninga ali pa 1 uro treninga gibljivosti. Odločitev je tvoja!
FREAK PONUDBA
- Enkraten obisk za ceno 5 EUR v juliju in avgustu
KJE?
Trening center, Devova 6, Ljubljana
KAKO?
Prijavi se preko spodnjega obrazca 😉